+98-21-88960013 همراه شما تا موفقیت

سوالات متداول

من یک وب سایت میخواهم ، روند سفارش چگونه است ؟

هم میتوانید فرم هایی که زیر تمامی صفحات وب سایت قرار دارد را تکمیل کنید و هم با تلفن 88960013 تماس بگیرید . همکاران ما بصورت تلفنی درخواست شما را ارزیابی کرده و با مشورت شما زمانی را برای ملاقات یا جلسه حضوری مشخص میکنند . کارشناسان ما در جلسه ابعاد مختلف مد نظر شما را بررسی کرده و هزینه های حدودی و زمان را خدمت شما اعلام میکنند . در صورت توافق اولیه ، پروپوزال کاملتری برای معرفی امکانات و ویژگی ها آماده و در کمتر از 72 ساعت در اختیار شما قرار میگیرد . بر اساس پروپوزال و نظرات طرفین جلسه دیگری برگزار میشود تا ابعاد پروژه بصورت کاملتر بررسی شود . پس از آن پیش نویس قرار داد توسط استودیو وبلیزیا آماده شده و در اختیار کارفرما قرار میگیرد . پس از امضای طرفین طراحی پروژه آغاز میشود .

یک وب سایت شرکتی در چه زمانی آماده میشود ؟

وب سایت های شرکتی معمولا در زمانی بین 1 تا 1.5 ماه آماده آپلود میشود . معمولا 2 هفته به کشف سلیقه کارفرما و ارزیابی نیاز ها و تهیه محتوا اختصاص داده میشود . مابقی زمان صرف طراحی ، توسعه ، تست و استقرار و آموزش وب سایت میشود .

یک فروشگاه در چه زمانی آماده میشود ؟

یک فروشگاه آنلاین در زمانی بین 2 تا 2.5 ماه آماده میشود . در واقع پس از 1.5 ماه از عقد قرار داد ، معمولا فروشگاه آماده است اما تجربه نشان داده که معمولا پس از آپلود و ورود اطلاعات ، نیازهای جدیدی توسط کارفرما معرفی میگردد که باید برای آن ها امکانات جدیدی به سایت افزود که همین امر روی مدت زمان تحویل تاثیر میگذارد .

من برای طراحی سایت قیمت کمتر از 500 هزار تومان دارم ،آیا شما گران فروش هستید ؟

دستمزد نیروی انسانی متخصص طراحی وب سایت و اپلیکیشن کاملا مشخص است و مبلغی بین 7 تا 25 هزار تومان در ساعت است . نوع نیروی های متخصص در طراحی یک وب سایت یا اپلیکیشن هم مشخص است . میزان ساعت برای طراحی ، توسعه و اجرای پروژه ها هم قابل تخمین است . هزینه های بعدی نگهداری و تست وب سایت هم قابل محاسبه است . یک شرکت طراح هیچ وقت برای یک پروژه معمولی یا حتی کوچک عدد 500 یا 600 تومان را پیشنهاد نمیدهد ، چراکه هزینه های متبادر بر یک پروژه بیشتر از این رقم است . این رقم معمولا عددی تجاری برای جذب مشتریان است . در نهایت پس از بررسی همه جانبه پروژه قیمت واقعی به شما اعلام میشود که اگر بیشتر از اعداد مطرح شده توسط شرکت های طراح نباشد ، کمتر نخواهد بود .
البته حالت دیگری هم وجود دارد که افرادی بصورت موقت وارد فعالیت فریلنسری شده و با استفاده از سایت سازها برای شما سایتی طراحی میکنند . مشکل اینجاست که اگر شما 4 ماه بعد از پایان پروژه تماس بگیرید و قصد کوچکترین تغییری را داشته باشید یا برایشان امکان پذیر نیست یا در دسترس نیستند .

آیا به من قول میدهید که در صفحه اول گوگل باشم ؟

در زمینه SEO هیچ قولی نمیتواند واقعی باشد ، مگر در زمینه کلمات خاص . مثلا اگر نام کسب و کار شما ، داروخانه دکتر نامداری است ، میتوانید مطمئن باشید با جستجوی عبارت داروخانه دکتر نامداری شما در اولین تاپیک نتایج جستجوی گوگل خواهید بود ، اما اگر توقع دارید که با جستجوی کلمه عمومی داروخانه ، در این مکان قرار بگیرید مساله کمی متفاوت است .
بهینه سازی وب سایت بر اساس یک کلمه کلیدی فرآیندی است که ارکان مختلفی دارد و از زمان طراحی آغاز شده و با تبلیغات مختلف ادامه پیدا میکند . در ضمن باید توجه داشت که این فرآیند فرآیندی است که زمانبر بوده و نیازمند فعالیت مستمر است . مهمترین عوامل در بهبود رتبه یک وب سایت محتوای خوب و دست اول ، طراحی صحیح و استاندارد ، تجربه کاربری خوب و بک لینک های مفید است که عامل اول از همه مهمتر است .

در وب سایت شرکتی من برای کدام قسمت ها کنترل پنل دارم ؟

در وب سایت های شرکتی معمولا اطلاعات دیر به دیر بروز رسانی میشود . به همین دلیل یک کنترل پنل ساده برای برخی از بخش ها مثل بخش اخبار و بلاگ نیاز است . تصاویر جدید یا برخی پروژه های جدید انجام شده میتواند در طول سال برای استودیو وبلیزیا ارسال شود تا بدون هزینه و در کمترین زمان به وب سایت اضافه شود . با اینکار در هزینه های پیاده سازی میتوان صرفه جویی کرد چراکه نیازی به طراحی کنترل پنل برای تمامی بخش ها نخواهد بود .

چطور میتوانم کنترل کامل روی تمامی بخش های وب سایت داشته باشم؟

بطور استاندارد در وب سایت های استاتیک ، شما میتوانید محتوای وب سایت را اضافه ، ویرایش و حذف کنید . این محتوا میتواند یک خبر ، یک مقاله یا اطلاعات یک محصول باشد . برخی المان ها یا بخش ها یا تصاویر ، متعلق به خود وب سایت است و تغییر آن ها باید توسط طراح سیستم انجام شود . اگر شما علاقمندید تا روی هر بخش خاص کنترل داشته باشید میتوانید در زمان طراحی این مساله را اعلام کنید تا لحاظ گردد . بدیهی است که هر بخش کنترل پنل که اضافه میگردد ممکن است مستلزم زمان و هزینه اضافی باشد .

فروشگاهی که طراحی میکنید چه امکاناتی دارد ؟

هر فروشگاه استاندارد شامل افزودن ، ویرایش و حذف محصول ، سیستم پروموشن ، کد تخفیف ، ، نمایش محصولات ، نمایش گروه محصولات ، سبد خرید و ثبت سفارش همچنین کنترل پنل برای مدیریت سفارشات و محصولات میباشد . در صورتی که نیاز به امکانات اضافی وجود داشته باشد میتوان در زمان طراحی یا هر زمان بعد از آن به فروشگاه اضافه نمود .

اگر مشکل فنی در سایت پیش آمد چه کار کنم ؟

وب سایت یا فروشگاه ممکن است در شرایطی دچار مشکل یا اختلالی شود . در صورتی که با مشکلی روبرو شدید میتوانید بلافاصله با تلفن پشتیبانی فنی تماس گرفته و مشکل را مطرح کنید . همکاران بخش فنی در کمترین زمان مشکل را بررسی و در اسرع وقت برطرف میکنند . پشتیبانی فنی و رفع مشکلات احتمالی مادامی که شما از وب سایت استفاده میکنید وظیفه استودیو وبلیزیا بوده و بابت آن هیچ گونه هزینه ای دریافت نمی شود .

اگر بعد از مدتی خواستم امکاناتی به سایت اضافه کنم چه کار کنم ؟

بعد از مدتی که از زمان طراحی وب سایت یا فروشگاه میگذرد ، بر اساس بازخورد های مخاطبین یا نیازهای جدیدی که ایجاد میشود ، نیاز به افزودن برخی بخش ها یا ویرایش یا حذف برخی امکانات احساس می شود . پیشنهاد میگردد زمانی اختصاص دهید تا تعداد این تغییرات یا اصلاحات زیاد شود ، پس از آن با برگزاری یک جلسه مشترک و بررسی این تغییرات و برآورد هزینه و زمان میتوان تغییرات مدنظر را با برنامه ریزی و دقت انجام داد .

تا کی از سایت پشتیبانی میکنید ؟

پشتیبانی فنی و برطرف سازی مشکلات سایت وظیفه همیشگی ماست . تا زمانی که شما از سایت استفاده میکنید ، برطرف سازی مشکلات فنی بدون اخذ هزینه انجام میشود .
در صورتی که نیاز به اضافه کردن امکانات جدید به سایت یا توسعه و بهبود احساس کردید ، همیشه برای این کار در کنار شماییم .

هزینه راه اندازی وب سایت چقدر است ؟

طراحی وب سایت با توجه به نوع ، میزان نفر ساعت و ویژگی های اضافی هزینه ای بین 1 تا 6 میلیون تومان دارد . برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه طراحی وب سایت مراجعه کنید .

ایده یک استارت آپ دارم ، چه کمکی به من میکنید ؟

شما ایده ای دارید که فکر میکنید میتوانید مشکلی را برطرف کرده و از آن کسب درآمد کنید . برای راه اندازی این کسب و کار شما نیاز به مشاوره امکان سنجی ، طراحی و توسعه نرم افزار و مارکتینگ دارید . مستقل از اینکه شما خود چه توانایی هایی برای راه اندازی استارت آپ دارید ، استودیو وبلیزیا برای این کسب و کار آنلاین میتواند به شما کمک کند تا این ایده را تبدیل به پول کنید .
بعد از راه اندازی این استارت آپ برای بهبود ، توسعه و بازاریابی درکنار شما هستیم . برای کسب اطلاعات کامل تر صفحه استارت آپ را ببینید .

آیا ممکن است ایده من دزدیده شود ؟

ایده بسیار ارزشمند است ، اما تا زمانی که بالفعل نشده و تبدیل به محصول نشده ارزش چندانی ندارد . تبدیل ایده به محصول نیاز به انگیزه زیاد ، تخصص کافی و صرف هزینه دارد . در کنار اینکه بسیاری از ایده هایی که به اذهان متبادر میگردد نیاز به نیاز سنجی توسط مشاورین حرفه ای دارد تا بررسی شود که آیا ارزش سرمایه گذاری دارد یا خیر . لذا پیشنهاد میگردد بدون نگرانی در مورد دزدیده شدن ایده با مشاورین مجرب استودیو وبلیزیا برای امکان سنجی مشاوره کنید .

برای راه اندازی یک استارت آپ چقدر باید هزینه کنم ؟

یک استارت آپ یعنی یک کسب و کار کوچک . هر کسب و کاری نیاز به یک سرمایه اولیه دارد . شما پس از امکان سنجی شرایط و بررسی تمام چالش ها و فرصت ها ، توانایی ها و نقیصه ها باید یک برنامه کسب و کار آماده کنید . یکی از قسمت های مهم در راه اندازی استارت آپ ، طراحی وب سایت یا اپلیکیشن موبایلی است . بنابر وسعت پروژه و میزان نیروی انسانی و زمانی که برای توسعه یک نرم افزار صرف میشود هزینه ها متفاوت است . معمولا استارت آپ ها بین 5 تا 25 میلیون هزینه راه اندازی اولیه دارند . باید توجه کنید که هزینه های بعدی مثل استخدام نیروی انسانی کاربلد ، هزینه های تولید محتوا ، تبلیغات ، بازاریابی و ... هزینه هایی هستند که میبایست از قبل از آن ها آگاهی داشته باشید که در زمان مناسب با تزریق منابع مالی چه بصورت شخصی یا چه بصورت جذب سرمایه گذار و شریک تجاری باید تامین شوند . برای دریافت اطلاعات دقیق تر بخش استارت آپ را مطالعه کنید .

همین امروز آینده را بساز ، سهم شما از تجارت الکترونیک چقدر است؟

از ما سوال کنید

برای مشاوره رایگان یا طرح پرسش با ما تماس بگیرید
021-88960013
یا فرم زیر را تکمیل کنید

نام و نام خانوادگی

تلفن

کسب و کار شما

ثبت